Alnatura Bio barevný kotlík: čočka se zeleninou a hovězím, dětský příkrm ve skleničce, 250 g
Podporuje žvýkání
50,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 8. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- bez přidané soli (přirozeně obsahuje sůl)
K tomu se hodí
Popis
Dětský příkrm ve skleničce Alnatura Bio barevný kotlík: čočka se zeleninou a hovězím se vyrábí v kvalitě Demeter a bez přidané soli. Jemné kousky a konzistence podporují žvýkání.
| Produkt č. | MM-203578 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420213975 |
| Výrobce č. | 203578 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 8 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez lepku, bez laktózy |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez lepku, bez laktózy, bez přidané soli |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 301 / 72 kj / kcal |
| tuk | 2,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 7,3 g |
| z toho cukr | 1,7 g |
| vláknina | 1,8 g |
| bílkoviny | 3,6 g |
| sůl | 0,04 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|