Alnatura Bio ananas, 200 g
Tropicky ovocný nádech
100,00 Kč
(500,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- bez lepku
- kousky ve vlastní šťávě
Popis
Bio ananas od Alnatura vnese do každého jídla tropicky ovocný nádech. Hodí se do dortů, dezertů, kompotů i do pikantních či sladkokyselých pokrmů, jako je toast nebo pizza Hawaii. Bio ananas Alnatura pochází ze Srí Lanky a pěstuje se podle pravidel ekologického zemědělství. Naložený ve vlastní šťávě.
| Produkt č. | MM-129965 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420033900 |
| Výrobce č. | 129965 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez lepku |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 205 / 49 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 11 g |
| z toho cukr | 10 g |
| vláknina | 1,6 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|