Alnatura - dětské a kojenecké kaše

Pro nejmenší!

Dětské a kojenecké kaše od Alnatura.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Kaše: 7 produktů

Alnatura Bio ovocné müsli pro děti

Alnatura Bio ovocné müsli pro děti, 250 g

  • od 1. roku
  • chutná teplé i studené
  • 100% kvalita Bioland
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio Baby ovesná obilná kaše

Alnatura Bio Baby ovesná obilná kaše, 250 g

  • od 5. měsíce
  • skvěle chutná s vodou, mlékem, džusem a dalšími
  • bez přidaného cukru a mléčné bílkoviny
70,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio dětská ovesno-banánová kaše

Alnatura Bio dětská ovesno-​banánová kaše, 250 g

  • od 1. roku
  • celozrnný oves, banán a vanilka
  • příprava se studeným i teplým mlékem
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio Baby krupicová obilná kaše

Alnatura Bio Baby krupicová obilná kaše, 250 g

  • od 4. měsíce
  • skvěle chutná s vodou, mlékem, džusem a dalšími
  • bez přidaného cukru a mléčné bílkoviny
70,00 Kč (280,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio příkrm 5zrnková obilná kaše

Alnatura Bio příkrm 5zrnková obilná kaše, 250 g

  • od ukončeného 6. měsíce
  • bio kvalita (66 % Demeter)
  • bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry)
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio rýžové vločky

Alnatura Bio rýžové vločky, 250 g

  • od 5. měsíce
  • s rýžovou moukou
  • bez lepku a mléka
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio kaše z prosa

Alnatura Bio kaše z prosa, 250 g

  • od 5 měsíců věku
  • bez lepku a mléčných výrobků
  • bio kvalita
80,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici