Zotter Schokolade Labooko Plyšový zajíček, 70 g
Nealkoholická!
114,40 Kč 130,00 Kč -12%
(1 634,29 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bez lepku
- 1x 35% Panama mléčná čokoláda
- 1x jahodová čokoláda
Popis
35% Panama mléčná čokoláda, jinými slovy čokoláda speciálního původu s obsahem kakaa 35 %. Vyrobena z kakaa Cocabo od pěstitelů z panamského deštného pralesa. Obzvláště oblíbená u dětí.
Jahodová čokoláda plná bobulové chuti! Vyrobena z jahod, čistého kakaového másla a jemného surového třtinového cukru.
| Produkt č. | ZSM-20449 |
|---|---|
| Obsah: | 70 g |
| EAN: | 9006403024149 |
| Výrobce č. | 20449 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Původ: | Rakousko |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez umělých aromat |
Složení
35% Panama Milk Chocolate
třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[2], sladká syrovátka v prášku[2], kakaová hmota[1], třtinový cukr[1], sójový lecitin[3], prášek z vanilkového lusku[2], skořice[2], kamenná sůl, 35 % minimální obsah kakaové sušiny
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem 79 % / z kontrolovaného bio zemědělství
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
- emulgátor / z certifikovaného ekologického zemědělství
Může obsahovat stopy všech druhů ořechů, arašídů a sezamu.
Strawberry
třtinový cukr[1], 38 % kakaové máslo[1], 12 % sušené jahody[2], sušené odstředěné mléko[2], třtinový cukr[1], sójový lecitin[3], citronový prášek[2] (koncentrát citronové šťávy[2], kukuřičný škrob[2], cukr[2]), prášek z vanilkového lusku[2], kamenná sůl
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem 79 % / z kontrolovaného bio zemědělství
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
- emulgátor / z certifikovaného ekologického zemědělství
Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a sezamu.
Nutriční hodnoty
Strawberry
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2433 / 581 kj / kcal |
| tuk | 39 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23 g |
| sacharidy | 52 g |
| z toho cukr | 52 g |
| bílkoviny | 4,4 g |
| sůl | 0,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|