Zotter Schokolade Bio velikonoční čokoláda, vegan, 70 g
Poleva z hořké kokosové couverture s malinovo-kokosovou náplní
130,00 Kč
(1 857,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemné rozplývání v ústech
- ovocná náplň
- ruční výroba
Popis
Veganská velikonoční čokoláda od Zotter je s láskou vytvořená, ručně vyráběná čokoládová kreace z vysoce kvalitních bio a Fairtrade surovin. Spojuje jemně se rozplývající hořkou kokosovou couverture s ovocnou malinovo-kokosovou náplní.
| Produkt č. | ZSM-16000 |
|---|---|
| Obsah: | 70 g |
| EAN: | 9006403087588 |
| Výrobce č. | 16000 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], kakaová hmota[1], rýžový nápoj v prášku[2] (rýže[2], slunečnicový olej[2], sůl), 7 % kokosové vločky[1], 5 % malinové pyré[2], 4 % kokosové mléko[2], invertní cukrový sirup[2], 3 % kokosový prášek[2] (kokosová pasta[2], kokosové mléko[2], kokosová mouka[2]), glukózový sirup[2], 2 % lyofilizované maliny[2], koncentrát ananasové šťávy[2], 1 % malinový prášek[2], koncentrát citronové šťávy[2], emulgátor (lecitin (Slunečnice)), lyofilizované brusinky, citronový prášek[2] (koncentrát citronové šťávy[2], kukuřičný škrob[2]), kamenná sůl, prášek z vanilkového lusku[1]
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem 70 % / z kontrolovaného bio zemědělství
- z kontrolovaného bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2102 / 502 kj / kcal |
| tuk | 34 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| sacharidy | 44 g |
| z toho cukr | 35 g |
| bílkoviny | 2,9 g |
| sůl | 0,09 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|