Zotter Schokolade Bio The Fusion mléčná čokoláda a maliny, 70 g
Jemná mléčná čokoláda s malinovou couverture!
110,00 Kč
(1 571,43 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Zotter Schokolade
Bio The Fusion mléčná čokoláda a maliny
Jemná mléčná čokoláda s malinovou couverture!
110,00 Kč(1 571,43 Kč / kg) -
-
Zotter Schokolade
Bio The Fusion tmavá čokoláda + maracuja a pomeranč
Tmavá čokoláda s ovocnou couverture!
110,00 Kč(1 571,43 Kč / kg) -
Zotter Schokolade
Bio The Fusion tmavá čokoláda + brusinky
Hořká čokoláda s couverture!
110,00 Kč(1 571,43 Kč / kg) -
Zotter Schokolade
Bio The Fusion tmavá čokoláda + višně
Čokoláda s ovocem!
110,00 Kč(1 571,43 Kč / kg) -
Zotter Schokolade
Bio The Fusion tmavá čokoláda + citron
Hořká čokoláda s citronovou couverture!
110,00 Kč(1 571,43 Kč / kg)
Vlastnosti
- 40% obsah kakaa
- ovocně sladká chuť
Popis
Ovocná bobulovitá a čokoládově sladká kreace The Fusion je vyrobena z jemné mléčné čokolády se 40% obsahem kakaa. Na závěr je doplněna aromatickou malinovou couverture.
| Produkt č. | ZSM-18654 |
|---|---|
| Obsah: | 70 g |
| EAN: | 9006403065500 |
| Výrobce č. | 18654 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Původ: | Rakousko |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
třtinový cukr[3], kakaové máslo[3], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[3], sušené odstředěné mléko[1], 2 % maliny[1], sójový lecitin[2], prášek z vanilkového lusku[3], citronový prášek[1] (koncentrát citronové šťávy[1], kukuřičný škrob[1], cukr[1]), kamenná sůl, 40 % minimální obsah kakaové sušiny (v mléčné čokoládě)
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
- emulgátor / z certifikovaného ekologického zemědělství
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem: 94 % / z kontrolovaného ekologického zemědělství
Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a sezamu.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2428 / 580 kj / kcal |
| tuk | 39 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23 g |
| sacharidy | 50 g |
| z toho cukr | 49 g |
| bílkoviny | 5,7 g |
| sůl | 0,19 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|