Zotter Schokolade Bio Krásné, že jsi tady!, 20 g
Malinový sen: růžová náplň, tmavá pochoutka!
49,58 Kč 60,00 Kč -17%
(2 479,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ovocná růžová malinová ganache
- osvěžující kyselá chuť
- poleva z hořké čokolády
Popis
Hledáte čokoládu, která zaujme na pohled a nadchne chutí? Tato kreace od Zotter je skutečným poutačem – díky svému atraktivnímu vzhledu a intenzivní ovocné chuti!
Uvnitř se skrývá ovocně růžová malinová ganache, jejíž autentická chuť a zářivá barva pocházejí výhradně z pravých malin. Náplň je výrazně ovocná a příjemně kyselá – ideální pro vyvážení sladkosti. Ganache je obalena tenkou vrstvou bílé čokolády a nakonec zalita elegantní hořkou čokoládou s 70 % obsahem kakaa.
| Produkt č. | ZSM-18933 |
|---|---|
| Obsah: | 20 g |
| EAN: | 9006403086536 |
| Výrobce č. | 18933 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], kakaová hmota[1], 9 % malinové pyré[2], invertní cukrový sirup[2], 4 % lyofilizované maliny[2], sušené odstředěné mléko[2], plnotučné mléko[2], 2 % malinový prášek[2], plnotučné sušené mléko[2], glukózový sirup[2], emulgátor (sójový lecitin[2]), sladká syrovátka v prášku[2], lyofilizované borůvky[2], třtinový cukr[1], citronový prášek[2] (koncentrát citronové šťávy[2], kukuřičný škrob[2], cukr[2]), prášek z vanilkového lusku[1], kamenná sůl, skořice[1], 70 % minimální obsah kakaa v hořké čokoládě[2]
- z FairTrade, podíl FairTrade celkem 70 % / z kontrolovaného bio zemědělství
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2068 / 494 kj / kcal |
| tuk | 33 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| sacharidy | 41 g |
| z toho cukr | 38 g |
| bílkoviny | 5 g |
| sůl | 0,12 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|