Zotter Schokolade Bio 6 velikonočních vajíček, 96 g
Čokoládová radost!
310,00 Kč
(3 229,17 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 6 velikonočních vajíček
- s různými náplněmi
- klasické a ovocné
Popis
Bio 6 velikonočních vajíček s rozdílnými náplněmi jistě udělají radost jak Vám, tak i Vašim blízkým. Ořechová, ovocná, krémová a jednoduše neodolatelná.
Sada obsahuje druhy
- 1x Bílé čokoládové vajíčko s jahodami a makadamovými ořechy (růžová fólie)
- 1x Bílé čokoládové vajíčko s borůvkami, citronem a karamelem (lila fólie)
- 1x Bílé čokoládové vajíčko s marakujovým karamelem a kešu ořechy (zlatá fólie)
- 1x Čokoládové vajíčko z hořké čokolády s lískovooříškovým nugátovým krémem (modrá fólie)
- 1x Vajíčko z mléčné čokolády s mandlovým nugátovým krémem (oranžová fólie)
- 1x Čokoládové vajíčko s malinovým karamelem a ovocným nugátem (růžová fólie)
Upozornění:
Obsah balení se může lišit! V závislosti na dostupnosti jednotlivých variant může dojít ke změně složení.
| Produkt č. | ZSM-26799 |
|---|---|
| Obsah: | 96 g |
| EAN: | 9006403062417 |
| Výrobce č. | 26799 |
| Značka (výrobce): | Zotter Schokolade |
| Značka kvality: | EU/bio označení mimo EU, Fair |
| Původ: | Rakousko |
| Může obsahovat: | A - lepek , C - vejce, E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Vlastnosti: | bez alkoholu |
Složení
surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], mandle[2], lískové oříšky[2], kakaová hmota[1], mandlový olej[2], moučkový cukr[2], plnotučné sušené mléko[2], šlehačka[2], sušené odstředěné mléko[2], invertní cukrový sirup[2], kešu[1], máslo[2], macadamia nuts[1], sladká syrovátka v prášku[2], borůvky[2], lyofilizované maliny[2], malinový koncentrát[2], koncentrát šťávy z maracuji[2], jahody[2], třtinový cukr[1], citronový prášek[2] (koncentrát citronové šťávy[2], kukuřičný škrob[2]), glukózový sirup[2], jahodový koncentrát[2], lyofilizovaná marakuja[2] (maltodextrin[2], koncentrát šťávy z marakuji[2]), lyofilizované jahody[2], plnotučné mléko[2], emulgátor (lecitin (sója)), olej z lískových oříšků, koncentrát citronové šťávy[2], emulgátor (lecitin (Slunečnice)), lyofilizované borůvky, Verjus (kyselá šťáva z nezralých hroznů)[2], karamelizovaný mléčný prášek [2] (sušené odstředěné mléko[2], cukr[2]), lyofilizované mango[2], lyofilizovaný rybíz[2], prášek z vanilkového lusku[1], kamenná sůl, jogurtový prášek z odstředěného mléka[2], kurkuma (Curcuma longa)[2], skořice[2], okvětní lístky růží[2], kardamom (Elettaria cardamomum)[2], prášek z tonka fazolí [2], olej z růží[2], koriandr[2], 70 % minimální obsah kakaa v hořké čokoládě[2], 40 % min. v mléčné čokoládě[2]
- from fair trade, fair trade content in total: 58% / from controlled organic agriculture
- z kontrolovaného ekologického zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2705 / 646 kj / kcal |
| tuk | 48 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19 g |
| sacharidy | 45 g |
| z toho cukr | 40 g |
| bílkoviny | 8,6 g |
| sůl | 0,15 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Rakousko, www.zotter.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Zotter Schokolade Bio 6 velikonočních vajíček (čeština)
| 5 hvězdiček | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 1 | (100%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.