Wiberg Sezamový olej, 500 ml
Ideální pro etnickou kuchyni!
370,00 Kč
(740,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- v chuti jemně oříškový
- jemně pražené nóty
- z procesu lisování za studena
Popis
Sezamový olej Vás zaujme svou intenzivní chutí s jemným praženým aroma. U sezamového oleje WIBERG je pražený sezam zpracován na nejjemnější olej pomocí jemného procesu lisování za studena. Výsledek: Jemné ořechové potěšení pro vaření a rafinaci.
Kulinářské použití
- pro etnickou kuchyni.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3768 / 900 kj / kcal |
| tuk | 100 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| sacharidy | 0 g |
| z toho cukr | 0 g |
| bílkoviny | 0 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Rakousko, www.wiberg.eu/de |
|---|