Wiberg Currywurst omáčka, 740 g
Klasika ze stánku s občerstvením!
120,00 Kč
(162,16 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- sladká rajčatová omáčka
- s nejjemnější kari chutí
- pikantní-sladká
Popis
Domácí currywurst jako ze stánku s občerstvením během chvilky! S omáčkou currywurst od WIBERG můžete očekávat originální chuťový zážitek z kořeněných intenzivních kari složek. Na bázi rajčat a rafinované vybraným kořením. Omáčka chutná teplá i studená a je proto velmi oblíbená k namáčení.
Kulinářské použití
- na currywurst a smažená jídla;
- k namáčení;
- na hamburgery a wrapy;
- jako kořenící element pro pikantní ragú.
Složení
rajčatový koncentrát, pitná voda, cukr, jablečné pyré (jablko, kyselina citronová (E330)), invertní cukrový sirup, škrob, lihový ocet, kuchyňská sůl, kari, sorbát draselný
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 628 / 150 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 36 g |
| z toho cukr | 33 g |
| bílkoviny | 1 g |
| sůl | 2,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH, A.-Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Rakousko |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Wiberg Currywurst omáčka (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.