Weingut Triebl Grauburgunder, 2024 (0,75 l)
Elegantní bílé víno s hutnou strukturou
Vlastnosti
- 13,0 % ABV
- suché, plné a šťavnaté
- exotické ovoce a jemná pražená vůně
Podobné výrobky
Popis
Triebls Grauburgunder je elegantní, plné bílé víno se šťavnatým charakterem: nádherná vůně zralé kdoule se na patře rozvíjí do exotických ovocných tónů, přičemž nejvíce vynikají intenzivní nuance ananasu. Jemné pražené tóny završují jeho bohatou strukturu s krémově hebkým profilem.
Víno má obsah alkoholu 13,0 % obj. Obsah jedné lahve činí 0,75 l.
| Produkt č. | TRIE-GB_2024 |
|---|---|
| Obsah: | 0,75 l |
| Výrobce č. | GB_2024 |
| Značka (výrobce): | Weingut Triebl |
| Ročník : | 2024 |
| Informace ke skladování: | Skladujte na dobře větraném místě., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Obsah alkoholu: | 13,0 obj. % |
| Vlastnosti: | s alkoholem |
Složení
hrozny, stabilizátor (kyselina metavinná), antioxidanty (siřičitany)
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 335 / 80 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 0,99 g |
| z toho cukr | 0,19 g |
| bílkoviny | 0 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Weingut Triebl, Giesselsdorf 42, 8354, St. Anna/Aigen, Rakousko, www.triebl.com |
|---|