Topping na Vaše müsli

Smlsněte si!

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Topping na müsli: 1 - 30 z 229 produktů

Steirerkraft Bio dýňová semínka, přírodní

Steirerkraft Bio dýňová semínka, přírodní, 200 g

  • jemná oříšková chuť
  • ideální na svačinku
  • nejlepší kvalita ze Štýrska
130,00 Kč (650,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Steirerkraft Natur dýňová semínka

Steirerkraft Natur dýňová semínka, 200 g

  • 100 % štýrská dýňová semínka
  • lehce pražená
  • k mlsání, na vaření a pečení
90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dýňová semínka s plnotučným mlékem a čokoládou

Berghofer Farmery Dýňová semínka s plnotučným mlékem a čokoládou, 100 g

  • nejvyšší kvalita
100,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Govinda Bio mleté tygří ořechy (nejsou raw)

Govinda Bio mleté tygří ořechy (nejsou raw), 180 g

  • nepražené
  • přirozeně sladké a jemně oříškové
  • bez lepku a s vysokým obsahem vlákniny
140,00 Kč (777,78 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio lněná semínka

Alnatura Bio lněná semínka, 500 g

  • univerzální
  • vysoká bobtnavost
  • aromatická oříšková chuť
60,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Seeberger Jemná směs pražených a solených ořechů

Seeberger Jemná směs pražených a solených ořechů, 350 g

  • směs solených ořechů
  • arašídy, kešu ořechy a makadamové ořechy
  • různé druhy pochutin
250,00 Kč (714,29 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Herbaria Bio černý sezam

Herbaria Bio černý sezam, 45 g

  • odrůda: Santa Cruz
  • sklízí se ručně
  • z Bolívie
130,00 Kč (2 888,89 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Berghofer Farmery Dýňová semínka s hořkou čokoládou

Berghofer Farmery Dýňová semínka s hořkou čokoládou, 100 g

  • nejvyšší kvalita
100,00 Kč (1 000,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ölmühle Fandler Bio štýrská dýňová semínka - Natur

Ölmühle Fandler Bio štýrská dýňová semínka -​ Natur, 500 g

  • 100% dýňová semínka
  • optimální svačinka
  • na pečení a zdobení
330,00 Kč (660,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio kandovaná citronová kůra, na kostičky

Rapunzel Bio kandovaná citronová kůra, na kostičky, 100 g

  • kandovaná
  • aromatická
  • intenzivně ovocná
60,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Seeberger Čokoládová směs s pekanovými ořechy

Seeberger Čokoládová směs s pekanovými ořechy, 150 g

  • jemná provzdušněná čokoláda
  • křupavé oříšky
  • ovocné bobule
120,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio konopná semínka, loupaná

Alnatura Bio konopná semínka, loupaná, 200 g

  • jemná oříšková chuť
  • do müsli, polévek a salátů
  • žádný opojný účinek
110,00 Kč (550,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Waldviertler Graumohn g.U. Waldviertel šedý mák CHOP, nemletý

Waldviertler Graumohn g.U. Waldviertel šedý mák CHOP, nemletý, 500 g

  • jemně maková chuť
100,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 13. října

BioKing Bio dýňová semínka

BioKing Bio dýňová semínka, 250 g

  • jemně sušena při 40°C
  • ideální na mlsání
  • charakteristická oříšková chuť
140,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Steirerkraft Sekaná dýňová semínka

Steirerkraft Sekaná dýňová semínka, 200 g

  • praktická konzistence
  • lahodná chuť
  • na sladké i slané
120,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dr. Oetker Finesse kůra na pečení, 3 ks

Dr. Oetker Finesse kůra na pečení, 3 ks, Citronová (18 g)

  • zvláště aromatická
  • na koláče, sušenky a další
  • na 250 g mouky nebo 500 ml tekutiny
60,00 Kč (3 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sapore di Sole Filippo Cea - bio mandle

Sapore di Sole Filippo Cea -​ bio mandle, 250 g

  • apulská odrůda
  • s lehce sladkou nótou
  • křupavé
220,00 Kč (880,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Seeberger Vlašské ořechy

Seeberger Vlašské ořechy, 150 g

  • máslová vůně
  • příjemně plná chuť
  • bez skořápky
170,00 Kč (1 133,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BioKing Bio kešu ořechy

BioKing Bio kešu ořechy, 200 g

  • jemně sladká chuť
  • univerzální
160,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Arche Naturküche Bio Gomasio s mořskými řasami

Arche Naturküche Bio Gomasio s mořskými řasami, 200 g

  • sezamová semínka, nori a mořská sůl
  • ořechové a pikantní
  • alternativa kuchyňské soli
90,00 Kč (450,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio slunečnicová semínka

Alnatura Bio slunečnicová semínka, 500 g

  • lehce oříšková chuť
  • bio kvalita
  • všestranné použití
70,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio kešu ořechy

Alnatura Bio kešu ořechy, 300 g

  • jemně křupavé
  • přírodní
  • na svačinu a jako topping
170,00 Kč (566,67 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Alnatura Bio kešu oříšky s thajským kari, pražené

Alnatura Bio kešu oříšky s thajským kari, pražené, 100 g

  • s chilli a zázvorem
  • na mlsání
  • bio a vegan
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Spice for Life Bio malinový prášek

Spice for Life Bio malinový prášek, 50 g

  • lyofilizovaný
  • ideální jako náhražka cukru
  • jemná ovocná chuť
260,00 Kč (5 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio chia semínka

Alnatura Bio chia semínka, 500 g

  • všestranné využití
  • bio kvalita
  • jemná chuť
120,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Seeberger Nuts'n Berries

Seeberger Nuts'n Berries, 150 g

  • s kešu oříšky, mandlemi a lískovými oříšky
  • s rozinkami, třešněmi a borůvkami
  • kyselosladká chuť
130,00 Kč (866,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Seeberger Studentská směs

Seeberger Studentská směs, 150 g

  • s ovocnými rozinkami
  • lískové oříšky, mandle a kešu oříšky
  • s lahodnými vlašskými ořechy
120,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Steirerkraft Dýňová semínka na pečení, kvalita A

Steirerkraft Dýňová semínka na pečení, kvalita A, 1.000 g

  • ideální na dýňový chléb
  • 100% z Rakouska
  • všestranné použití
350,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Zotter Schokolade Bio kakaové boby z Peru

Zotter Schokolade Bio kakaové boby z Peru, 100 g

  • celé boby
  • pražené
  • vegan
110,00 Kč (1 100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Hochgenuss Kešu

Hochgenuss Kešu, Přírodní (150 g)

  • jemná oříšková chuť
  • ideální také jako přísada na pečení
  • zjemňuje slané a sladké pokrmy
70,00 Kč (466,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října