Krupicové těstoviny z tvrdé pšenice na vaření

Dokonalá chuť!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Krupicové z tvrdé pšenice: 1 - 30 z 108 produktů

Rummo Le Classiche - Gnocchi di patate

Rummo Le Classiche -​ Gnocchi di patate, 500 g

  • z čerstvých brambor
  • hotové během 2 minut
  • všestranné jako hlavní chod nebo příloha
110,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rummo Le Classiche - Linguine N°13

Rummo Le Classiche -​ Linguine N°13, 500 g

  • plochý tvar pro perfektní zachycení omáčky
  • delší pevnost na skus
  • ideální pro lehké středomořské omáčky
90,00 Kč (180,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Barilla Spaghettini n.3

Barilla Spaghettini n.3, 500 g

  • jemné a aromatické
  • k lehkému sugu a dalším pokrmům
  • připravené za 3 až 5 minut
60,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bioasia Bio Ramen nudle

bioasia Bio Ramen nudle, 250 g

  • univerzální
  • zvláště chutné
  • snadná příprava
60,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Recheis Low Carb těstoviny - Fusilli

Recheis Low Carb těstoviny -​ Fusilli, papírový sáček 300 g

  • o 30 % méně sacharidů
  • protein a vysoký obsah vlákniny
  • udržitelné balení
70,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Recheis Premium Italian Pasta - žluté lasagne

Recheis Premium Italian Pasta -​ žluté lasagne, 250 g

  • krupicová kaše z tvrdé pšenice a vajec
  • ideální pro rychlou a kreativní kuchyni
  • dlouhá skladovatelnost
50,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Barilla Spaghetti n.5

Barilla Spaghetti n.5, 500 g

  • aromatické a všestranné
  • italský recept
  • pro rychlou přípravu
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Recheis Low Carb těstoviny - Cellentani

Recheis Low Carb těstoviny -​ Cellentani, papírový sáček 300 g

  • o 30 % méně sacharidů
  • protein a vysoký obsah vlákniny
  • udržitelné balení
70,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 19. října

Barilla Collezione Tagliatelle n.16

Barilla Collezione Tagliatelle n.16, 500 g

  • aromatické a chutné
  • ideální jako těstoviny a příloha
  • bez vajec
110,00 Kč (220,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio Malloreddos těstoviny z tvrdé pšenice

Sapore di Sole Bio Malloreddos těstoviny z tvrdé pšenice, 500 g

  • italská specialita
  • vynikající do těstovinových salátů
  • krátká doba vaření
120,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rustichella d'Abruzzo Penne rigate

Rustichella d'Abruzzo Penne rigate, 500 g

  • vroubkovaný povrch
  • velmi dobře absorbují omáčky
  • vyrobeny bronzovým procesem
150,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 13. října

Rapunzel Bio Semola maccheroni

Rapunzel Bio Semola maccheroni, 500 g

  • dlouhé duté a bez vajec
  • krupice z tvrdé pšenice a pramenitá voda
  • ideální do omáček a nákypů
60,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Barilla Penne Rigate

Barilla Penne Rigate, 500 g

  • velké a aromatické
  • na smetanové omáčky a pokrmy z trouby
  • s krupicí z tvrdé pšenice, bez vajec
90,00 Kč (180,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rustichella d'Abruzzo Fettuccine

Rustichella d'Abruzzo Fettuccine, Krupicové nudle z tvrdé pšenice (500 g)

  • klasický tvar těstovin
  • úzké široké rolované nudle
  • mnoho použití
160,00 Kč (320,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Arche Naturküche Bio Udon pšeničné nudle

Arche Naturküche Bio Udon pšeničné nudle, 250 g

  • japonská specialita
  • tradiční výroba
  • ideální do polévek a dušeného masa
90,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rummo Le Classiche - Fettucce N°15

Rummo Le Classiche -​ Fettucce N°15, 500 g

  • plochý tvar pro krémové omáčky
  • hrubší textura pro nejlepší přilnavost omáčky
  • hotové al dente za 10 minut
90,00 Kč (180,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio Semola farfalle

Rapunzel Bio Semola farfalle, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • jemně sušené
  • s dokonalým skusem
60,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rummo Le Classiche - Casarecce N°88

Rummo Le Classiche -​ Casarecce N°88, 500 g

  • hrubší povrch pro optimální přilnavost omáčky
  • všestranné pro saláty i omáčky
  • dlouhotrvající pevnost na skus
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rustichella d'Abruzzo Tagliatelle

Rustichella d'Abruzzo Tagliatelle, Vaječné nudle (250 g)

  • klasické tagliatelle
  • univerzální
  • šířka 5-6 mm
160,00 Kč (640,00 Kč / kg)

Doručení do 13. října

Don Antonio Spugnole

Don Antonio Spugnole, 500 g

  • výjimečná těstovinová specialita
  • pro těžké omáčky
  • z vysoce kvalitní krupice z tvrdé pšenice
190,00 Kč (380,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rustichella d'Abruzzo Conchiglioni

Rustichella d'Abruzzo Conchiglioni, Přírodní (500 g)

  • 6 cm délka
  • z krupice z tvrdé pšenice
  • pro nápadité těstovinové pokrmy
180,00 Kč (360,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BIO PRIMO Klasické Ramen nudle

BIO PRIMO Klasické Ramen nudle, 250 g

  • vegan
  • ideální jako příloha do polévky
  • pouze na krátkou dobu
60,00 Kč (240,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rapunzel Bio Semola spaghetti, Nr. 5

Rapunzel Bio Semola spaghetti, Nr. 5, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice
  • pomalu sušené
  • z ekologické produkce
40,00 Kč (80,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Arche Naturküche Bio instantní ramen se zázvorem

Arche Naturküche Bio instantní ramen se zázvorem, 108 g

  • japonská instantní nudlová polévka
  • jednoduchá příprava
  • se směsí koření do vývaru
110,00 Kč (1 018,52 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio špagety

Alnatura Bio špagety, 500 g

  • 100% bio krupice z tvrdé pšenice
  • pro všechny těstovinové recepty
  • vyrobeny v Itálii
50,00 Kč (100,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Rummo Le Classiche - Spaghetti N°3

Rummo Le Classiche -​ Spaghetti N°3, 500 g

  • pevné na skus a tvarově stálé
  • skvělé i pro opětovné ohřívání
  • hrubší struktura pro nejlepší přilnavost omáčky
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Don Antonio Reginella

Don Antonio Reginella, 500 g

  • z krupice z tvrdé pšenice a horské pramenité vody
  • ideální pro smetanové omáčky
  • vroubkovaný vzhled
210,00 Kč (420,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Artinpasta Těstovinové speciality ze Sardinie

Artinpasta Těstovinové speciality ze Sardinie, 1 sada

  • delikatesa z krupice z tvrdé pšenice
  • pro všechny druhy kreativních receptů
429,57 Kč 498,75 Kč

Doručení do 07. října

Rummo Le Classiche - Mezzi rigatoni N°51

Rummo Le Classiche -​ Mezzi rigatoni N°51, 1.000 g

  • výrazné rýhování pro husté omáčky
  • ideální pro zapékané pokrmy a ragú
  • hotové al dente za 13 minut
160,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Greenomic Cavatappi

Greenomic Cavatappi, 450 g

  • krupicové těstoviny z tvrdé pšenice bez vajec
  • vyrobeno bronzovým postupem
  • dobře absorbují omáčky
210,00 Kč (466,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října