Vulcano Špekové ořechy, 120 g
Ořechy obalené v jemné a lehce uzené slanině!
160,00 Kč
(1 333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- potažené křehkou slaninou
- ideální jako svačina
- vhodné i na smažení
Popis
Sušené ořechy se obalují jemnou lehce uzenou slaninou. Tyto špekové ořechy jsou velmi vhodné jako malá svačinka ke konzumaci syrové, smažené se saláty, chutney nebo samotné jako předkrm.
Složení
55 % uzená slanina (slanina, kuchyňská sůl nejodidovaná, koření, cukr, glukóza, dusitan sodný (E250)[1]), 45 % vlašské ořechy
- Konzervační prostředek
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2412 / 576 kj / kcal |
| tuk | 51 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11,7 g |
| sacharidy | 5 g |
| z toho cukr | 4 g |
| bílkoviny | 24 g |
| sůl | 2,8 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vulcano, Auersbach 26, 8330, Feldbach, Rakousko, www.vulcano.at |
|---|