Viani Nonna sugo alla contadina, 500 ml
Se zeleninou!
220,00 Kč
(440,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- skvělá omáčka pro Scalloppine alla Pizzaiola
- vegetariánská
Popis
Rajčatová omáčka vylepšená o lahodnou zeleninu. Mrkev, cibule a trocha česneku dodávají pokrmu lahodný nádech. Ideální na scalloppine alla pizzaiola.
Složení
88 % loupaná rajčata, 5 % mrkev, 2,6 % cibule, extra panenský olivový olej, sůl, 0,3 % bazalka, česnek, kyselina mléčná (E207)[1]
- okyselovadlo
May contain traces of gluten, crustaceans, egg, fish, milk, nuts, celery and molluscs.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 586 / 140 kj / kcal |
| tuk | 12 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,4 g |
| sacharidy | 5,6 g |
| z toho cukr | 5,4 g |
| bílkoviny | 1,9 g |
| sůl | 0,87 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Itálie, info@viani.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Viani Nonna sugo alla contadina (čeština)
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.