Křupavé vafle do zmrzlinových pohárů

Dokonalí společníci zmrzliny!

Zde naleznete lahodné a křupavé vafle, které obohatí Vaše zmrzlinové poháry.

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Výživa
Filtr

Vafle: 4 produkty

Manner Zmrzlinové vafle

Manner Zmrzlinové vafle, 75 g

  • lahodná vanilková krémová náplň
  • s karamelizovaným cukrem
24,49 Kč 30,00 Kč (326,53 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Manner Dóza s vaflovými trubičkami

Manner Dóza s vaflovými trubičkami, 850 g

  • 210 ks v balení
  • znovu uzavíratelná
  • křupavé po dlouhou dobu
786,49 Kč 879,00 Kč (925,28 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Manner Vaflové trubičky

Manner Vaflové trubičky, 850 g

  • neuvěřitelně křupavé
  • praktické balení
  • znovu uzavíratelná dóza
786,49 Kč 879,00 Kč (925,28 Kč / kg)

Doručení do 08. října

Manner Dóza s vaflovými srdíčky

Manner Dóza s vaflovými srdíčky, 900 g

  • 180 ks v balení
  • líbivá kovová dóza
  • znovu uzavíratelná
943,83 Kč 1 049,00 Kč (1 048,70 Kč / kg)

Doručení do 20. října