Lahodné gumoví medvídci a skvělé želé

Smlsněte si!

Lahodné gumoví medvídci a skvělé želé v Piccantino!

Filtrovat a seřadit

Ceny Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Gumoví medvídci a želé: 25 produktů

Haribo Happy Cola Sour

Haribo Happy Cola Sour, 100 g

  • jemně kyselá colová příchuť
  • měkká rozplývající se textura
  • bez umělých barviv
40,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Haribo Tropifrutti

Haribo Tropifrutti, 175 g

  • barevné gumové bonbony
  • měkká textura
  • exotická ovocná příchuť
70,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio ovocné gumové bonbony (bez želatiny)

BIO PRIMO Bio ovocné gumové bonbony (bez želatiny), Fruity Mix (100 g)

  • různé ovocné příchutě
  • jemně gumová konzistence
  • vegan, bez laktózy a lepku
50,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Haribo Goldbears

Haribo Goldbears, 100 g

  • 6 příchutí
  • oblíbené u dětí
  • ovocné a jemné
40,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Haribo Sour Fries

Haribo Sour Fries, 100 g

  • 5 příchutí
  • měkké gumové bonbony
  • extra kyselé
40,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Haribo Happy Cola

Haribo Happy Cola, 175 g

  • skvělá colová příchuť
  • měkké gumové bonbony
  • design lahvičky coca coly
61,44 Kč 70,00 Kč (351,09 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Haribo Primavera Gummies

Haribo Primavera Gummies, 100 g

  • kandované
  • střed z pěnového cukru
  • s jahodovou příchutí
40,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ahead Sour Worms Low Sugar Gummies

ahead Sour Worms Low Sugar Gummies, 50 g

  • intenzivně kyselá chuť
  • zcela bez přidaného cukru
  • ideální ke sdílení
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ahead Green Apples Low Sugar Gummies

ahead Green Apples Low Sugar Gummies, 50 g

  • křupavá jablečná příchuť
  • recept s nízkým obsahem cukru
  • ideální ke sdílení
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ahead Liquorice Vampires Low Sugar Gummies

ahead Liquorice Vampires Low Sugar Gummies, 50 g

  • lahodná ovocná směs
  • recept s nízkým obsahem cukru
  • s přírodními aromaty
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Haribo Peach Gummies

Haribo Peach Gummies, 100 g

  • extra měkké
  • kandované
  • intenzivní ovocná vůně
40,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ahead Sour Cherries Low Sugar Gummies

ahead Sour Cherries Low Sugar Gummies, 50 g

  • autentická třešňová chuť
  • šťavnatá a ovocná
  • ideální ke sdílení
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ahead Juicy Peaches Low Sugar Gummies

ahead Juicy Peaches Low Sugar Gummies, 50 g

  • autentická broskvová chuť
  • přináší čistý ovocný požitek
  • recept s nízkým obsahem cukru
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Birkengold Gumoví medvídci

Birkengold Gumoví medvídci, 50 g

  • s maltitolem a xylitolem
  • bez želatiny
  • vegan
80,00 Kč (1 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ahead Cola Bottles Low Sugar Gummies

ahead Cola Bottles Low Sugar Gummies, 50 g

  • osvěžující příchuť coly
  • dodává lehce kyselý nádech
  • receptura s nízkým obsahem cukru
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Birkengold Chytré lišky

Birkengold Chytré lišky, 50 g

  • bez cukru a vegan
  • s vitamíny
  • příchuť broskve a pomeranče
80,00 Kč (1 600,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Sonnentor Bio ovocní medvídci - želé

Sonnentor Bio ovocní medvídci -​ želé, 100 g

  • sladká ovocná chuť
  • pro malé rarášky
  • lahodné mlsání
80,00 Kč (800,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Alnatura Bio ovocné želé s malinou

Alnatura Bio ovocné želé s malinou, 100 g

  • malinová příchuť
  • bez přidaných aromat
  • bio kvalita
70,00 Kč (700,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bake Affair "Live, dream & shine" marshmallows

Bake Affair "Live, dream & shine" marshmallows, 60 g

  • jahodová příchuť
  • neodolatelně vzdušné
  • ideální jako sladký dárek
170,00 Kč (2 833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bake Affair "Shine like the stars" marshmallows

Bake Affair "Shine like the stars" marshmallows, 60 g

  • jahodová příchuť
  • extra měkká a vzdušná
  • ideální jako topping
170,00 Kč (2 833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bake Affair "You make my heart smile" marshmallows

Bake Affair "You make my heart smile" marshmallows, 60 g

  • jahodová příchuť
  • na svačinku a zdobení
  • neodolatelně měkké
170,00 Kč (2 833,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

ahead Fluffy Hearts Low Sugar Gummies

ahead Fluffy Hearts Low Sugar Gummies, 50 g

  • nádherně měkká textura
  • sladká ovocná příchuť
  • ideální ke sdílení
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 14. října

ahead Gummy Bears Low Sugar Gummies

ahead Gummy Bears Low Sugar Gummies, 50 g

  • barevná směs ovocných chutí
  • poskytuje známou texturu
  • recept s nízkým obsahem cukru
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

BioKing Bio ovocní medvídci, vegan

BioKing Bio ovocní medvídci, vegan, 150 g

  • s 24% obsahem ovocné šťávy
  • bez umělých příchutí
  • s plnohodnotným třtinovým cukrem
90,00 Kč (600,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

Birkengold Kyselá koťátka

Birkengold Kyselá koťátka, 50 g

  • sladko-kyselá kombinace
  • chuť z přírodních aromat
  • přírodní ovocný koncentrát
80,00 Kč (1 600,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici