Sladké i slané pochoutky

Když Vás honí mlsná!

Hledáte chutné občerstvení na večírky, skvělé sušenky a slané občerstvení? Nebo chcete své blízké potěšit úžasnou čokoládou? Zde najdete sladkosti z celého světa a různé slané pochutiny!

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Sladké a slané: 1 - 30 z 1458 produktů

Ragusa Hazelnut Chocolate Bar

Ragusa Hazelnut Chocolate Bar, Classic (100 g)

  • celé lískové ořechy
  • nejjemnější pralinková náplň
  • 3 variace
90,00 Kč (900,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Torino Jemná švýcarská čokoláda

Torino Jemná švýcarská čokoláda, hořká čokoláda (100 g)

  • velkorysá náplň
  • oříškový a mandlový krém
  • dvě varianty
72,86 Kč 100,00 Kč (728,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio čočkové vafle

BIO PRIMO Bio čočkové vafle, 90 g

  • dodavatel křupavých bílkovin
  • 100% bio čočka z Turecka
  • vegan a bez lepku
40,00 Kč (444,44 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Soletti SOLNÉ TYČINKY

Soletti SOLNÉ TYČINKY, 230 g

  • praktické rodinné balení
  • původní receptura z roku 1949
  • pouze 3,1 % tuku
80,00 Kč (347,83 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Balisto Müsli

Balisto Balisto Müsli, 166,50 g

  • jemná čokoládová poleva
  • jemný krém
  • s rozinkami
63,49 Kč 90,00 Kč (381,32 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio rýžové vafle s červenou řepou a jablky

Alnatura Bio rýžové vafle s červenou řepou a jablky, 23,50 g

  • ovocně-sladké
  • bez lepku
  • vegan
30,00 Kč (1 276,60 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mléčná čokoláda 32% s karamelem a mořskou solí

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 32% s karamelem a mořskou solí, 180 g

  • obsah kakaa 32 %
  • 100% bez otrocké práce
  • křupavý karamel
130,00 Kč (722,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Casali Rum - kokos

Casali Rum -​ kokos, 750 g

  • rumové jádro
  • se spoustou křupavé mléčné čokolády
  • probouzí prázdninovou náladu
390,00 Kč (520,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Balisto Yoberry

Balisto Balisto Yoberry, 111 g

  • obalené v čokoládě
  • jemný krém
  • s lesními plody
59,07 Kč 70,00 Kč (532,16 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Austria Mozartkugeln Mozartovy koule

Austria Mozartkugeln Mozartovy koule, 16 ks (264 g)

  • s čokoládou, marcipánem a nugátovým krémem
  • sladkost z Rakousku
  • kus rakouské kultury
170,00 Kč (643,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lady Joseph Krekry s lanýži a olivovým olejem

Lady Joseph Krekry s lanýži a olivovým olejem, 100 g

  • s černými lanýži
  • chutné a křupavé
  • vegan
130,00 Kč (1 300,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Celebrations směs mini tyčinek

Celebrations Celebrations směs mini tyčinek, 1.435 g

  • 8 různých příchutí
  • ideální jako dárek
  • rozmanitý požitek
799,00 Kč (556,79 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Manner Neapolitaner oplatky

Manner Neapolitaner oplatky, 4 kusy -​ 300 g

  • tradiční specialita
  • 5 tenkých křupavých vaflí v každé oplatce
  • lískooříškový krém s kakaem
160,00 Kč (533,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Bio kvadratura kruhu 70% a 30% mléčná čokoláda bez přidaného cukru

Zotter Schokolade Bio kvadratura kruhu 70% a 30% mléčná čokoláda bez přidaného cukru, 70 g

  • mírně hořká a jemně mléčná
  • s 30 % bio horského mléka
  • 70% obsah kakaa
110,00 Kč (1 571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Maltesers Classic

Maltesers Maltesers Classic, 37 g

  • křupavý střed
  • jemná čokoládová poleva
  • vzdušné a lahodné
32,97 Kč 40,00 Kč (891,08 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Dolfin Hořká čokoláda

Dolfin Hořká čokoláda, Cocoa Beans (70 g)

  • vzrušující příchutě
  • vysoce kvalitní přísady
  • nejméně 60 % kakaa
92,29 Kč 100,00 Kč (1 318,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Ragusa Gift Package

Ragusa Gift Package, Dark Chocolate (400 g)

  • 3 odrůdy na výběr
  • nejjemnější pralinková náplň
  • celé lískové ořechy
390,00 Kč (975,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Steirerkraft Bio dýňová semínka, přírodní

Steirerkraft Bio dýňová semínka, přírodní, 200 g

  • jemná oříšková chuť
  • ideální na svačinku
  • nejlepší kvalita ze Štýrska
130,00 Kč (650,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lindt Choco Wafer mléčná čokoláda

Lindt Choco Wafer mléčná čokoláda, 130 g

  • oplatka z mléčné čokolády a kakaa
  • nejjemnější krém z gianduja a potěšení
  • ideální ke sdílení i k darování
180,00 Kč (1 384,62 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lindt Mini nugátové pralinky

Lindt Mini nugátové pralinky, 165 g

  • harmonický výběr
  • ruční výroba
284,78 Kč 410,00 Kč (1 725,94 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lindt Choco Wafer asortiment

Lindt Choco Wafer asortiment, 138 g

  • čokoládovo-kakaová oplatka
  • nejjemnější krém a pochoutka Gianduja
  • ideální ke sdílení
180,00 Kč (1 304,35 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Austria Mozartkugeln Mozartovy koule v krabičce

Austria Mozartkugeln Mozartovy koule v krabičce, 18 ks (297 g)

  • s marcipánem a nugátem
  • potažené hořkou čokoládou
  • ideální jako dárek
230,00 Kč (774,41 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 32%

Tony's Chocolonely Mléčná čokoláda 32%, 180 g

  • čistá čokoládová radost
  • podle standardů FairTrade
  • 100% bez otrocké práce
130,00 Kč (722,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Kelly's POPCORNCHIPS Cheese

Kelly's POPCORNCHIPS Cheese, 15 ks

  • vyrobeno v Rakousku
  • 100% rakouská kukuřice
  • o 40 % méně tuku
998,75 Kč 1 157,55 Kč (475,60 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Dolfin Hořká čokoláda 88%

Dolfin Hořká čokoláda 88%, 70 g

  • jemně se rozpouští
  • ne příliš hořká
  • lahodná
100,00 Kč (1 428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lindt LINDOR čokoláda ve tvaru srdce, mléčná

Lindt LINDOR čokoláda ve tvaru srdce, mléčná, 200 g

  • vynikající čokoládová poleva
  • krémová jemná náplň
  • ideální pro Vaše blízké
323,86 Kč 440,00 Kč (1 619,30 Kč / kg)

Vyprodáno

Lindt Choco Wafer lískové oříšky

Lindt Choco Wafer lískové oříšky, 135 g

  • pražené lískové ořechy a kakaová oplatka
  • nejjemnější krém z gianduja a požitek
  • ideální pro sdílení a darování, stylová prezentace
180,00 Kč (1 333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Milka Alpine Milk Chocolate

Milka Alpine Milk Chocolate, 90 g

  • klasika z dětství
  • čistá mléčná čokoláda
  • jemně se rozpouští
61,44 Kč 70,00 Kč (682,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Mars Proteinová tyčinka

Mars Proteinová tyčinka, 50 g

  • 10 g bílkovin
  • velmi čokoládová
  • s karamelovou vrstvou
60,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Soletti SuperSize

Soletti SuperSize, 160 g

  • 22 cm dlouhé solné tyčinky
  • 4 praktická jednotlivá balení
  • pouze 3,1 % tuku
80,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října