Pikantní ajvar k dochucení či jako omáčka

Filtrovat a seřadit

Ceny Highlights Značky Značka kvality Výživa
Filtr

Ajvar: 10 produktů

MAMA'S FOOD Ajvar - jemný

MAMA'S FOOD Ajvar -​ jemný, 550 g

  • 100% přírodní ingredience
  • autentická chuť
  • vegan
210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

Doručení do 15. října

MAMA'S FOOD Ajvar - pálivý

MAMA'S FOOD Ajvar -​ pálivý, 550 g

  • 100% přírodní ingredience
  • autentická chuť
  • vegan
210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

Doručení do 15. října

MAMA'S FOOD Zelený ajvar - pálivý

MAMA'S FOOD Zelený ajvar -​ pálivý, 550 g

  • ohnivě pikantní
  • bez umělých přísad
  • vegan a bez lepku
210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

Doručení do 07. října

MAMA'S FOOD Domácí ajvar, extra pálivý

MAMA'S FOOD Domácí ajvar, extra pálivý, 290 g

  • vegan
  • velmi pikantní chuť
  • žádné zbytečné přísady
160,00 Kč (551,72 Kč / kg)

Doručení do 07. října

MAMA'S FOOD Zelený ajvar - jemný

MAMA'S FOOD Zelený ajvar -​ jemný, 550 g

  • jemná chuťová exploze
  • bez umělých přísad
  • vegan a bez lepku
210,00 Kč (381,82 Kč / kg)

Doručení do 15. října

MAMA'S FOOD Ajvar se sójovým sýrem

MAMA'S FOOD Ajvar se sójovým sýrem, 290 g

  • 100% přírodní ingredience
  • bez umělých přísad
  • vegan a bez lepku
160,00 Kč (551,72 Kč / kg)

Doručení do 07. října

MAMA'S FOOD Dárková sada Trio 2

MAMA'S FOOD Dárková sada Trio 2

  • 1x Pražená papriková salsa - pikantní, 290 g
  • 1x Zelený ajvar - jemný, 290 g
  • 1x Ajvar - pálivý, 290 g
460,00 Kč

Doručení do 07. října

MAMA'S FOOD Dárková sada Trio 3

MAMA'S FOOD Dárková sada Trio 3

  • 1x Ljutenica, 290 g
  • 1x Zelený ajvar - jemný, 290 g
  • 1x Ajvar - pálivý, 290 g
436,32 Kč 460,00 Kč

Doručení do 07. října

MAMA'S FOOD Dárková sada Trio 1

MAMA'S FOOD Dárková sada Trio 1

  • 1x Pražená papriková salsa - pikantní, 290 g
  • 1x Zelený ajvar - pálivý, 290 g
  • 1x Ajvar - jemný, 290 g
460,00 Kč

Doručení do 07. října

MAMA'S FOOD Bio ajvar - jemný

MAMA'S FOOD Bio ajvar -​ jemný, 200 g

  • pečená paprika a slunečnicový olej
  • k pečivu, BBQ a sýru
  • bez lepku a umělých přísad
210,00 Kč (1 050,00 Kč / kg)

Vyprodáno