Alnatura Bio vegetariánská sójová boloňská omáčka, 350 ml
Rychlá a snadná příprava
70,00 Kč
(200,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ovocně aromatické
- bio kvalita
- pro rychlou kuchyni
K tomu se hodí
Popis
Vegetariánská sójová boloňská omáčka od Alnatura v bio kvalitě je perfektní pro dny, kdy potřebujete vařit rychle. Pikantní rajčatová omáčka se zeleninou a sójovými kousky chutná skvěle k těstovinám nebo gnocchi a lze ji použít také při přípravě lasagní.
| Produkt č. | MM-127355 |
|---|---|
| Obsah: | 350 ml |
| EAN: | 4104420249189 |
| Výrobce č. | 127355 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
46 % koncentrovaný rajčatový protlak[1], 13 % pasírovaná rajčata[1], 6,8 % cibule[1], 6,7 % mrkev[1], 5,7 % paprika[1], 5,7 % cuketa[1], 4 % částečně odtučněná a texturovaná sójová mouka[1], 4 % pórek[1], slunečnicový olej[1], sójová omáčka[1] (voda, sójové boby[1], sůl), koncentrát citronové šťávy[1], kukuřičný škrob[1], mořská sůl, bazalka[1], česnek[1], tymián[1], paprika[1], oregano[1], pepř[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 339 / 81 kj / kcal |
| tuk | 2,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 9,1 g |
| z toho cukr | 6,1 g |
| vláknina | 1,9 g |
| bílkoviny | 3,9 g |
| sůl | 0,85 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|