Alnatura Bio tyčinka z amarantu a hořké čokolády, 25 g
S pufovaným amarantem
40,00 Kč
(1 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- hořká čokoláda
- bio kvalita
- praktické na cesty
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio tyčinka z amarantu a hořké čokolády je ideální svačinka pro chvíle mezi jídly. Amarant zjemněný medem je obalený v hořké čokoládě. Podíl kakaa v čokoládě činí minimálně 70 %.
| Produkt č. | MM-132568 |
|---|---|
| Obsah: | 25 g |
| EAN: | 4104420144149 |
| Výrobce č. | 132568 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2127 / 508 kj / kcal |
| tuk | 26 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| sacharidy | 50 g |
| z toho cukr | 33 g |
| vláknina | 8,3 g |
| bílkoviny | 9,8 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|