Alnatura Bio švestky, 200 g
Vypeckované, sušené ovoce
110,00 Kč
(550,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- intenzivně ovocné
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio švestky od Alnatura jsou vypeckované a mají intenzivně ovocnou chuť. Jsou konzervovány sušením a pasterizací. Přirozeným vysrážením cukru může vzniknout bílý povlak. Švestky si můžete vychutnat samotné a výborně chutnají i v müsli a dalších pokrmech. Toto sušené ovoce dodá osobitý akcent také slaným jídlům.
| Produkt č. | MM-125177 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420143906 |
| Výrobce č. | 125177 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
švestky[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1147 / 274 kj / kcal |
| tuk | 0,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 60 g |
| z toho cukr | 36 g |
| vláknina | 8,5 g |
| bílkoviny | 2,4 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|