Alnatura Bio špaldové sýrové tyčinky, 80 g
Jemně kořeněné špaldové křupavé pečivo
50,00 Kč
(625,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od 3 let
- bio kvalita
- s 15 % goudy
- ideální slaná svačinka
Popis
Alnatura Bio špaldové sýrové tyčinky jsou skvělým zpestřením do školkové nebo školní svačinové krabičky. Toto slané pečivo má jemně kořeněnou chuť a je zjemněné 15 % goudy. Skvěle se hodí jako svačinka mezi jídly nebo na rodinný výlet.
Tip: Na obalu najdete odkaz na ladící mrkvový dip s bazalkou.
| Produkt č. | MM-217539 |
|---|---|
| Obsah: | 80 g |
| EAN: | 4104420240841 |
| Výrobce č. | 217539 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 3 let |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy, M - hořčici, N - sezamová semínka, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1725 / 412 kj / kcal |
| tuk | 13 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,5 g |
| sacharidy | 53 g |
| z toho cukr | 0,7 g |
| vláknina | 3,5 g |
| bílkoviny | 19 g |
| sůl | 0,99 g |
Důležité informace o užívání kojeneckých a dětských svačinek
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|