Alnatura Bio špaldové sušenky s kokosem, 150 g
Se sladkým exotickým nádechem!
60,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vzdušně křupavé
- vegan
- s bourbonskou vanilkou
Popis
Mléčné sušenky ze špaldové mouky a kokosových vloček jsou skvělým doplňkem ke kávě a čaji a můžete si je vychutnat i mezi jídly. Jsou vyrobeny podle směrnic Bioland a vylepšeny tou nejjemnější bourbonskou vanilkou.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2181 / 521 kj / kcal |
| tuk | 32 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23 g |
| sacharidy | 49 g |
| z toho cukr | 24 g |
| vláknina | 5,7 g |
| bílkoviny | 6,4 g |
| sůl | 0,17 g |
Složení
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Alnatura Bio špaldové sušenky s kokosem (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.