Alnatura Bio Spaghetti Quadrati Origin, 500 g
Italský požitek z těstovin
50,00 Kč
(100,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- vyrobeno v bronzových matricích
- italská krupice z tvrdé pšenice
Popis
Alnatura Bio Spaghetti Quadrati Origin Vás chutí během chvilky přenesou do Itálie. Díky svému čtvercovému tvaru se odlišují od klasických kulatých špaget. Tradiční bronzová forma jim dodává hrubší povrch, který obzvlášť dobře zachytí omáčku. Ideální ke Carbonara a Cacio e Pepe. Vyrobené ze 100% italské semoliny z tvrdé pšenice.
Doporučení k přípravě:
Těstoviny vložte do vroucí osolené vody a vařte 11-12 minut, občas promíchejte.
| Produkt č. | MM-240049 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420253667 |
| Výrobce č. | 240049 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
krupice z tvrdé pšenice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1470 / 351 kj / kcal |
| tuk | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 71 g |
| z toho cukr | 4,3 g |
| vláknina | 2,6 g |
| bílkoviny | 12 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|