Alnatura Bio snack ze salámy, 25 g
Jemně zauzené, jemně kořeněné
40,00 Kč
(1 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- z vepřového a hovězího masa
- bio kvalita
- praktické na cesty
K tomu se hodí
Popis
Výrazný, jemně zauzený a lehce kořeněný: Alnatura salámový snack je ideální při malém hladu mezi jídly. Maso pochází výhradně z německých farem sdružených v Naturverbund, které dbají na přirozený chov zvířat a udržitelné hospodaření. Všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-200366 |
|---|---|
| Obsah: | 25 g |
| EAN: | 4104420141582 |
| Výrobce č. | 200366 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1913 / 457 kj / kcal |
| tuk | 38 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 28 g |
| sůl | 3,7 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|