Alnatura Bio slunečnicový olej, 500 ml
Kulinářský multitalent
70,00 Kč
(140,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- semínkově oříšková chuť
- bio kvalita
- lisováno za studena
K tomu se hodí
Popis
Bio slunečnicový olej od Alnatura zaujme svou semínkově oříškovou chutí. Pochází z prvního lisování za studena a je všestranným bio olejem. Můžete jej použít do salátů, marinád a dipů. Skvěle se hodí také k doladění nejrůznějších pokrmů.
| Produkt č. | MM-112803 |
|---|---|
| Obsah: | 500 ml |
| EAN: | 4104420235922 |
| Výrobce č. | 112803 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
Složení
slunečnicový olej[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 3467 / 828 kj / kcal |
| tuk | 92 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|