Alnatura Bio sezamová krokantová tyčinka, 108 g
V praktickém balení po čtyřech kusech
60,00 Kč
(555,56 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- pražený sezam
- bio kvalita
- snack na cesty
K tomu se hodí
Popis
Bio sezamová křehká tyčinka od Alnatura je k dostání v praktickém balení po čtyřech kusech. Jemné tyčinky se skládají ze zlatavě praženého sezamu a sirupu. Jsou ideální na cesty i jako svačina mezi jídly. Tip: rozdrobte je a ozdobte jimi zmrzlinu nebo dezerty.
| Produkt č. | MM-133539 |
|---|---|
| Obsah: | 108 g |
| EAN: | 4104420221383 |
| Výrobce č. | 133539 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1972 / 471 kj / kcal |
| tuk | 27 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4 g |
| sacharidy | 43 g |
| z toho cukr | 23 g |
| vláknina | 5,9 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|