Alnatura Bio Sélection lanýžové pralinky, hořká čokoláda, 100 g
Pro malé chvíle požitku
160,00 Kč
(1 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně hořká čokoládová chuť
- bio kvalita
- na vychutnání i sdílení
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Sélection lanýžové pralinky hořké spojují jemný lískovooříškový nugát s ušlechtilou hořkou čokoládou. Vzniká tak jemně nahořklá čokoládová chuť. Pralinky jsou doladěny jemnými čokoládovými hoblinkami a nabízejí maximální požitek v každém soustu.
| Produkt č. | MM-137152 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420247215 |
| Výrobce č. | 137152 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2265 / 541 kj / kcal |
| tuk | 37 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17 g |
| sacharidy | 40 g |
| z toho cukr | 37 g |
| vláknina | 8,3 g |
| bílkoviny | 7,9 g |
| sůl | 0,08 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|