Alnatura Bio Sélection karamel Fleur de Sel čokoláda, 100 g
Sladké se potkává se slaným
90,00 Kč
(900,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- mléčná čokoláda
- bez lecitinů
Popis
Alnatura Bio Sélection čokoláda Caramel Fleur de Sel je ohňostrojem chutí. Křupavé kousky karamelu a mořská sůl obalené tou nejjemnější mléčnou čokoládou.
| Produkt č. | MM-221042 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420224445 |
| Výrobce č. | 221042 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2361 / 564 kj / kcal |
| tuk | 36 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| sacharidy | 52 g |
| z toho cukr | 52 g |
| vláknina | 1,5 g |
| bílkoviny | 7,2 g |
| sůl | 0,79 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|