Alnatura Bio rostlinný želírovací prostředek, 6 g
Na bázi agar-agar
20,00 Kč
(3 333,33 Kč / kg, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- lze použít jako dortovou polevu
Popis
Veganská alternativa želatiny na bázi agar-agaru v bio kvalitě. Toto rostlinné želírovací činidlo se skvěle hodí na dortové polevy, ovocné pomazánky, dezerty i slané paštiky. Jedno balení odpovídá 6 plátkům želatiny a vystačí na 500 ml tekutiny.
Příprava:
Teplé směsi & dortové polevy:
- Použijte jeden sáček (6 g) na 500 ml tekutiny.
- Obsah balení rozmíchejte dohladka ve 100 ml tekutiny, vmíchejte do zbývajících 400 ml tekutiny a nechte 2 minuty mírně probublávat.
- Pro ztuhnutí nechte 3 hodiny v lednici.
Studené směsi:
- Obsah balení (6 g) rozmíchejte dohladka ve 100 ml tekutiny, 1 minutu povařte a nechte lehce vychladnout.
- Vmíchejte 400 ml studené ingredience.
- Poté nechte 3 hodiny tuhnout v lednici.
| Produkt č. | MM-243921 |
|---|---|
| Obsah: | 6 g |
| EAN: | 40045481 |
| Výrobce č. | 243921 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1017 / 243 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 34 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 48 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|