Alnatura Bio pufovaná špalda bez přidaného cukru, 170 g
Z plného zrna
60,00 Kč
(352,94 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- špalda z Německa
- neslazené
Popis
Jediná složka a čistý bio požitek: Alnatura Bio pufovaná špalda bez přidaného cukru z Německa. Obilovina je neslazená (složky obsahují přirozeně se vyskytující cukry), veganská a zaujme svou bio kvalitou. Skvěle chutná s mlékem, jogurtem či rostlinnými alternativami, ovocem a müsli.
| Produkt č. | MM-242106 |
|---|---|
| Obsah: | 170 g |
| EAN: | 4104420255296 |
| Výrobce č. | 242106 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy, M - hořčici, N - sezamová semínka, P - vlčí bob (lupinu) |
Složení
pufovaná špalda[1]
- Špalda je druh pšenice / z bio zemědělství.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1486 / 355 kj / kcal |
| tuk | 3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 0,64 g |
| z toho cukr | 0 g |
| vláknina | 10 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|