Alnatura Bio přípravek z hovězího masa, dětský příkrm ve skleničce, 125 g
Jemné, ideální k zeleninovému pyré
50,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 5. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- bez přidané soli (přirozeně obsahuje sůl)
- bezlepkové
K tomu se hodí
Popis
BezlepkovánAlnatura hovězí masová příprava je jemně rozmixovaná. Sklenička je vyrobena bez přídavku soli (ingredience přirozeně obsahují sůl) a bez laktózy. Ideálně zamíchejte polovinu skleničky do poloviny zeleninové skleničky a ohřejte ve vodní lázni.
| Produkt č. | MM-126786 |
|---|---|
| Obsah: | 125 g |
| EAN: | 4104420082427 |
| Výrobce č. | 126786 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 5 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez lepku, bez laktózy |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez lepku, bez laktózy, bez přidané soli |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 423 / 101 kj / kcal |
| tuk | 4,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2 g |
| sacharidy | 5,9 g |
| z toho cukr | 0,3 g |
| vláknina | 1 g |
| bílkoviny | 9,1 g |
| sůl | 0,06 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|