Alnatura Bio pomerančový džus, 330 ml
Čisté nebo ředěné vodou
50,00 Kč
(151,52 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- přímá šťáva v bio kvalitě
- z aromatických pomerančů
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Tento produkt Alnatura je ovocná přímá šťáva ze sluncem vyzrálých pomerančů. Šetrně zpracované, aromatické plody dodávají šťávě její plnou chuť. Pomerančová šťáva chutná výborně samotná nebo zředěná vodou a může být také základem ovocných míchaných nápojů a jemných sorbetů. Díky praktické velikosti balení je ideální i na cesty.
| Produkt č. | MM-131520 |
|---|---|
| Obsah: | 330 ml |
| EAN: | 4104420072084 |
| Výrobce č. | 131520 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
pomerančový džus[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 180 / 43 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 10 g |
| z toho cukr | 8,4 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,7 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|