Alnatura Bio pomazánka z cizrny se zázvorem, 120 g
Veganská pomazánka s orientálním nádechem
50,00 Kč
(416,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně oříšková chuť
- bio kvalita
- skvělé i jako dip
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio pomazánky Vám nabídne orientální chuťový zážitek. Tato veganská pomazánka má jemně oříškovou chuť. Výborně chutná také jako dip.
| Produkt č. | MM-119662 |
|---|---|
| Obsah: | 120 g |
| EAN: | 4104420035744 |
| Výrobce č. | 119662 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1369 / 327 kj / kcal |
| tuk | 28 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,5 g |
| sacharidy | 12 g |
| z toho cukr | 3,3 g |
| vláknina | 3,1 g |
| bílkoviny | 5,2 g |
| sůl | 0,71 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|