Alnatura Bio mini tabulky čokolády, mléčné, 12,50 g
Požitek v každém kousku
20,00 Kč
(1 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemně se rozplývající
- bio kvalita
- bez lecitinů
K tomu se hodí
Popis
Bio mini čokoládová tabulka od Alnatura se hodí vždy. Ať už pro Vás samotné, nebo jako dárek, tato jemně se rozplývající čokoláda je vždy vítaným potěšením.
| Produkt č. | MM-131043 |
|---|---|
| Obsah: | 12,50 g |
| EAN: | 42400608 |
| Výrobce č. | 131043 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2424 / 579 kj / kcal |
| tuk | 39 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 25 g |
| sacharidy | 49 g |
| z toho cukr | 48 g |
| vláknina | 1,9 g |
| bílkoviny | 7 g |
| sůl | 0,24 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|