Alnatura Bio mezzi rigatoni, 500 g
Trubkovité těstoviny s vroubkováním
50,00 Kč
(100,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- vyrobeno v bronzových matricích
- italská krupice z tvrdé pšenice
Popis
Alnatura Bio Mezzi Rigatoni jsou o něco kratší a silnější než klasické těstoviny z jižní Itálie a Sicílie. Skvěle se hodí ke krémovým i kouskovým omáčkám. Tradiční bronzová forma jim dodává hrubší povrch, který obzvlášť dobře zachytí omáčku. Výborné jsou také do zapečených pokrmů. Vyrobené ze 100% italské semoliny z tvrdé pšenice.
Doporučení k přípravě:
Těstoviny vložte do vroucí osolené vody a vařte 12-13 minut, občas promíchejte.
| Produkt č. | MM-240048 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420253704 |
| Výrobce č. | 240048 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
krupice z tvrdé pšenice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1470 / 351 kj / kcal |
| tuk | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 71 g |
| z toho cukr | 4,3 g |
| vláknina | 2,6 g |
| bílkoviny | 12 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|