Alnatura Bio losos s bramborami, dětský příkrm ve skleničce, 125 g
Jemné, ideální k zeleninovému pyré
60,00 Kč
(480,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 4. měsíce
- bio kvalita
- bezlepkové
- bez přidané soli (přirozeně obsahuje sůl)
K tomu se hodí
Popis
Bezlepková dětská sklenička Alnatura Bio losos s bramborem je jemně rozmixovaná. Brambory jsou v kvalitě Demeter. Losos pochází z ekologické akvakultury. Sklenička je vyrobena bez přídavku soli (ingredience přirozeně obsahují sůl) a bez laktózy. Ideálně zamíchejte polovinu skleničky do poloviny zeleninové skleničky a ohřejte ve vodní lázni.
| Produkt č. | MM-145776 |
|---|---|
| Obsah: | 125 g |
| EAN: | 4104420137820 |
| Výrobce č. | 145776 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 4 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez lepku |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez lepku, bez přidané soli |
Složení
voda, 25 % brambor, 20 % losos[1], 4 % kukuřičná mouka
- z ekologické akvakultury
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 260 / 62 kj / kcal |
| tuk | 1,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 6,9 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,8 g |
| bílkoviny | 4,6 g |
| sůl | 0,03 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|