Alnatura Bio kukuřičné vafle, mléčná čokoláda, 65 g
Křupavost se snoubí se sladkostí
50,00 Kč
(769,23 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- bezlepkové
- s mléčnou čokoládou
- vafle z puffované kukuřice
Popis
Když se vafle z pufované kukuřice spojí s 59 % jemně aromatické mléčné čokolády. Výsledkem je křupavá bezlepková svačina, které lze jen těžko odolat. Ať už jako dezert nebo malá svačinka mezi jídly.
Tip: Podávejte vychlazené pro obzvlášť křupavý chuťový zážitek.
| Produkt č. | MM-241774 |
|---|---|
| Obsah: | 65 g |
| EAN: | 4104420254893 |
| Výrobce č. | 241774 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez lepku |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2098 / 501 kj / kcal |
| tuk | 24 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15 g |
| sacharidy | 63 g |
| z toho cukr | 27 g |
| vláknina | 2 g |
| bílkoviny | 7,2 g |
| sůl | 0,12 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|