Alnatura Bio křupavé granola s lesním ovocem, 350 g
Křupavý požitek ke snídani i na svačinu
100,00 Kč
(285,71 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- s bobulemi a datlovým sirupem
K tomu se hodí
Popis
S veganským Alnatura Bio křupavá Granola Lesní ovoce si neužijete křupavý požitek jen u snídaně, ale i mezi jídly. Vysoký podíl ovesných vloček je aromaticky doplněný lyofilizovanými malinami, borůvkami, jahodami a ostružinami a jemně oslazený datlovým sirupem. Ideální s jogurtem, v mléce nebo rostlinném nápoji, jako křupavý Topping nebo jako sladká svačinka. Všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-244034 |
|---|---|
| Obsah: | 350 g |
| EAN: | 4104420258761 |
| Výrobce č. | 244034 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1834 / 438 kj / kcal |
| tuk | 17 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,1 g |
| sacharidy | 56 g |
| z toho cukr | 11 g |
| vláknina | 8,5 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|