Alnatura Bio krekry s mrkví, 75 g
Křupavý zeleninový snack
60,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- s pikantním tónem
K tomu se hodí
Popis
Křupavé Alnatura bio krekry s mrkví nadchnou svou veganskou recepturou. Základ tvoří špaldová mouka a šrot. Mrkvová šťáva dodává jemný zeleninový tón. Vše doplňují bylinky a koření.
Tip:
Skvěle se hodí ke špenátovo-meruňkovému hummusu.
| Produkt č. | MM-212276 |
|---|---|
| Obsah: | 75 g |
| EAN: | 4104420208001 |
| Výrobce č. | 212276 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
65 % špaldová mouka[2], 19 % špalda[2], 10 % mrkvová šťáva v prášku[1], řepkový olej[1], kukuřičný škrob[1], mořská sůl, extrakt z ječného sladu[1], droždí[1], šťáva z červené řepy v prášku[1], česnekový prášek[1], bílý pepř, cibulový prášek[1], prášek z libečku[1]
- z bio zemědělství
- Špalda je druh pšenice / z bio zemědělství.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1708 / 408 kj / kcal |
| tuk | 7,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,8 g |
| sacharidy | 73 g |
| z toho cukr | 9,7 g |
| vláknina | 3,9 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|