Alnatura Bio křehký chléb žito a špalda, 250 g
Křupavý požitek - ať už se slanou nebo sladkou oblohou
60,00 Kč
(240,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- celozrnná žitná a špaldová mouka
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Základ Alnatura Knäckebrotu tvoří žitná a špaldová celozrnná mouka vypěstovaná a semletá podle bio zásad. Toto veganské pečivo je vyráběné bez droždí a představuje jemně křupavý požitek, ať už se slanou nebo sladkou oblohou.
| Produkt č. | MM-116575 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420016088 |
| Výrobce č. | 116575 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
| Vlastnosti: | bez kvasnic |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1449 / 346 kj / kcal |
| tuk | 2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 66 g |
| z toho cukr | 2,4 g |
| vláknina | 15 g |
| bílkoviny | 8,4 g |
| sůl | 1,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|