Alnatura Bio koření na chléb, 8 g
Ideální pro dochucení doma pečeného chleba
20,00 Kč
(2 500,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- anýz, fenykl, koriandr a kmín
Popis
Alnatura Bio koření na chléb z anýzu, fenyklu, koriandru a kmínu během chvilky dochutí domácí chléb. Hodí se zejména pro žitné pečivo a kváskový chléb. Složky směsi koření pocházejí z ekologického zemědělství.
| Produkt č. | MM-215806 |
|---|---|
| Obsah: | 8 g |
| EAN: | 40045047 |
| Výrobce č. | 215806 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | L - celer, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 0 / 0 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 0 g |
| z toho cukr | 0 g |
| bílkoviny | 0 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|