Alnatura Bio „grilovací klobásy“ veganské, trvanlivé, 250 g
Malé veganské klobásky na opékání
100,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- párky z tofu a seitanu
- bio kvalita
- všestranné použití
Podobné výrobky
Popis
Veganské bio „klobásky na opékání“ od Alnatura zaujmou pikantně kořeněnou recepturou na bázi tofu a seitanu (pšeničné bílkoviny). Tyto malé klobásky mají všestranné využití: ať už opečené na pánvi nebo na grilu, skvěle se hodí k salátům, zeleninovým pokrmům nebo jednoduše s trochou omáčky v housce.
| Produkt č. | MM-141774 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 42239482 |
| Výrobce č. | 141774 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace podle nařízení ES o ekologickém zemědělství, Bio certifikace, EU/bio označení mimo EU |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1063 / 254 kj / kcal |
| tuk | 14 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| sacharidy | 2,4 g |
| z toho cukr | 2,2 g |
| vláknina | 3 g |
| bílkoviny | 28 g |
| sůl | 1,8 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|