Alnatura Bio Edition La Mancha Tinto, 250 ml
Suché červené víno ze srdce Španělska
Vlastnosti
- obsah alkoholu 13 %
- suché červené víno
- ovocně kořenitá chuť
Podobné výrobky
Popis
Alnatura Bio Edition La Mancha Tinto je suché červené víno ze Španělska. Vyrábí se z hroznů odrůdy Tempranillo z ekologického zemědělství a zaujme vyváženým charakterem.
V tomto víně se snoubí ovocná aromata s kořenitými nuancemi a vytvářejí příjemný chuťový profil.
| Produkt č. | MM-136239 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420185111 |
| Výrobce č. | 136239 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace podle nařízení ES o ekologickém zemědělství |
| Ročník : | 2022 |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě. |
| Obsah alkoholu: | 13,0 obj. % |
| Vlastnosti: | s alkoholem |
Složení
hrozny[1], antioxidanty (siřičitany)
- Bio
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 301 / 72 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 0,3 g |
| z toho cukr | 0,1 g |
| bílkoviny | 0 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|