Alnatura Bio datle bez pecek, 200 g
Všestranná ingredience pro řadu pokrmů
60,00 Kč
(300,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- sladká chuť
- bio kvalita
- nesířené
K tomu se hodí
Popis
Bio datle bez pecek od Alnatura zaujmou svou ovocnou a lehce medovou chutí. Trvanlivosti dosahují sušením a pasterizací. Datle si můžete vychutnat samotné, skvěle ale chutnají i v müsli nebo ovocném salátu. Můžete je použít také do chutney a kari pokrmů, kterým dodají exotický tón.
| Produkt č. | MM-125178 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420024663 |
| Výrobce č. | 125178 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
datle[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1239 / 296 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| sacharidy | 67 g |
| z toho cukr | 55 g |
| vláknina | 8,7 g |
| bílkoviny | 2,3 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|