Alnatura Bio čokoládová tyčinka Café Biscuit, 37,50 g
Požitek z espresso-mléčného krému
40,00 Kč
(1 066,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- náplň z espresso-mléčného krému
- křupavé kousky waflí
- jemná mléčná čokoládová poleva
Popis
Hořké se potkává se sladkým: Alnatura Bio Café Biscuit zaujme výrazným espresso-mléčným krémem a křupavými kousky waflí. Skvělý okamžik potěšení doma i mezi jídly.
| Produkt č. | MM-224161 |
|---|---|
| Obsah: | 37,50 g |
| EAN: | 40045009 |
| Výrobce č. | 224161 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
Složení
50 % mléčná čokoláda[1] (surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[1], smetanový prášek[1], sušené odstředěné mléko[1], bourbonský vanilkový extrakt[1]), 47 % náplň z mléčného krému s espressem[1] (surový třtinový cukr[1], 26 % plnotučné sušené mléko[1], palmový olej[1], kakaové máslo[1], 3 % espresso káva[1]), 2,5 % kousky vaflí[1] (pšeničná mouka[1], emulgátor (lecitin[1])), slunečnicový olej[1], mořská sůl
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2470 / 590 kj / kcal |
| tuk | 41 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 24 g |
| sacharidy | 47 g |
| z toho cukr | 45 g |
| vláknina | 1,8 g |
| bílkoviny | 7,4 g |
| sůl | 0,24 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|