Alnatura Bio chléb s lněnými semínky, 500 g
Šťavnatý chléb v bio kvalitě
60,00 Kč
(120,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- semínkově oříšková chuť
- bio kvalita
- předkrájené
Popis
Chléb Alnatura s lněným semínkem se vyrábí na bázi celozrnného žitného šrotu a lněného semínka. Díky své semínkově oříškové chuti se skvěle hodí jak k výrazným pomazánkám či sýru, tak k ovocným pomazánkám a medu. Chléb je již nakrájený a jednotlivé krajíce lze snadno odebírat.
| Produkt č. | MM-124561 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420230798 |
| Výrobce č. | 124561 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 812 / 194 kj / kcal |
| tuk | 3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 31 g |
| z toho cukr | 2,8 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 5,2 g |
| sůl | 1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|