Alnatura Bio chili sin carne, 400 g
Pikantní a bez masa
70,00 Kč
(175,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- rychlá příprava
- pikantně aromatická chuť
- bio kvalita
Popis
Alnatura Chili sin Carne je veganský, pikantní eintopf s rajčaty, červenými fazolemi, sójovým mletým a dalšími ingrediencemi. Vybrané bylinky a koření mu dodávají pikantně aromatickou chuť. Chili sin Carne stačí krátce ohřát v hrnci, a je tak rychle připravené.
| Produkt č. | MM-239029 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4104420252073 |
| Výrobce č. | 239029 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte při pokojové teplotě. |
Složení
31 % rajčata[1], voda, 17 % fazole[1], 8 % brambor[1], kukuřice[1], mrkev[1], paprika[1], cibule[1], celer[1], 1,7 % částečně odtučněná a texturovaná sójová mouka[1], kukuřičný škrob[1], koncentrát hroznové šťávy[1], mořská sůl, slunečnicový olej[1], uzená sůl (mořská sůl, kouřové aroma z bukového dřeva), Chilli[1], sladká paprika[1], petržel[1], česnek[1], koriandr[1], bobkové listy[1], skořice[1], kořen libečku[1], kmín[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 293 / 70 kj / kcal |
| tuk | 0,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 9,6 g |
| z toho cukr | 3,2 g |
| vláknina | 3,8 g |
| bílkoviny | 3,8 g |
| sůl | 1,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|