Alnatura Bio celozrnné farfalle, 500 g
Všestranně kombinovatelné
40,00 Kč
(80,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- celozrnná krupice z tvrdé pšenice
- vyrobeno v bronzové formě
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Bio celozrnné Farfalle od Alnatura jsou vyrobené z celozrnné semoliny z tvrdé pšenice. Tyto těstoviny zaujmou svou výraznou chutí, díky které se skvěle hodí k ovocně kořeněným omáčkám.
Příprava:
Vařte v osolené vroucí vodě asi 9-10 minut, občas promíchejte.
| Produkt č. | MM-116975 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420240438 |
| Výrobce č. | 116975 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
celozrnná krupice z tvrdé pšenice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1474 / 352 kj / kcal |
| tuk | 2,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 66 g |
| z toho cukr | 2,5 g |
| vláknina | 8,3 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|